Brand Coaching

Oferuję wsparcie marketingowe i doradzam, jak rozwijać biznes osobom gotowym na zmianę.

Pokazuję, jak prowadzić autentyczny marketing i biznes na własnych warunkach.

Zakładasz biznes lub prowadzisz już swoją firmę, ale czujesz chaos
i brak efektów vs. Twoje zaangażowanie? To sygnał, że potrzebujesz nowego spojrzenia!

Poprowadzę Cię, by wydobyć Twój potencjał i pokazać go światu, tak abyś i Ty mógł wnosić wartość w życie innych.

Zbuduj STRATEGIĘ

Prowadząc firmę, potrzebujesz zaplanować szereg różnych działań, które w sposób spójny, autentyczny i skuteczny, będą odzwierciedlały osobowość Twojej marki.
Zobacz, w jakich obszarach mogę Cię wesprzeć:

Poznaj ofertę

Branding

Zbuduj emocjonalny związek z Klientem, budując świadomość marki poprzez spójny i skuteczny branding. Pokaż charakter marki, stwórz rozpoznawalny wizerunek, by Klienci z łatwością dotarli do Ciebie wiedząc, że spełnisz ich potrzebę.  

Strona www

Strona internetowa to jeden z fundamentalnych elementów kreowania marki w sieci. Wyróżnij się stroną, która wzmocni wizerunek marki, jest spójna ze strategią i w klarowny sposób komunikuje o produktach/ usługach Twojej firmy. 

Social media

Nawiąż trwałą relację z Twoimi odbiorcami, zbuduj zaufanie i lojalność poprzez spójną i konsekwentną koncepcję komunikacji w przestrzeni online. Do swojego przekazu wprowadzaj świadomą komunikację realizacji potrzeb Twoich Klientów

Strategia i Brand Coaching

To punkt wyjścia wszelkich podejmowanych działań marki. Zbudowanie fundamentów, usprawni zarządzanie wszelkimi dalszymi krokami. Określenie czym twoja marka jest, przełoży się na osiągniecie w pożądanym czasie efektów.                                     
Wydobędę z Twojej marki to “coś”, co wyróżni Cię na rynku i zapewni stabilny rozwój.

Cześć!

Jestem Ula

Pomagam gotowym na zmianę osobom, prowadzić autentyczny i świadomy biznes na własnych warunkach. Przez lata obserwowałam zmagania przedsiębiorców, by utrzymać firmę i pchać ją do przodu, by się kręciło… Czuć tam było wysiłek, ciężką pracę 24/dobę, kontrolę, brak satysfakcji… a ja wiem, że można inaczej!

Jeśli chcesz rozwijać biznes z lekkością,

w zgodzie ze sobą, z piękną oprawą graficzną i spójną identyfikacją, to wiem, jak to zrobić.

Chcesz porozmawiać o rozwoju marki?

 

Obojętnie, czy wiesz czego chcesz konkretnie, czy nie masz zielonego pojęcia jak ruszyć i potrzebujesz pokierowania – odezwij się do mnie, porozmawiamy o współpracy. Liczy się otwartość
i gotowość na zmianę!

Kontakt

608 772 400 | hello@holibrand.pl