Z kim pracuję?

Jeśli współpraca ma płynąć i mamy osiągnąć zamierzone cele, to potrzeba otwartości i gotowości na zmianę. Dlatego pracuję z ludźmi zmotywowanymi do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli natomiast czujesz, że masz jakieś bariery, to również pomagam zidentyfikować te blokady, by był możliwy rozwój – jeśli tylko puścisz opór.

 

W którym miejscu jesteś?

Startuję!

Masz wizję, ale nie wiesz, jak skleić wszystko w całość, by była spójna?

Jeśli kreujesz nową markę, potrzebujesz zbudować branding, by wiedzieć czym jest Twoja firma. Wspólnie ułożymy fundamenty Twojej marki –  od nazwy, określenia archetypu, wartości marki, po ustalenie strategii, dzięki którym stworzysz spójny wizerunek świadomej marki. 

Idę po miliony!

Prowadzisz już chwilę biznes, masz Klientów i sprzedajesz. Ale chcesz skalować biznes i przenieść go do sieci?

Chcesz dowiedzieć się, jak pracować mniej, a zarabiać więcej? Pomogę Ci opracować nową strategię i wizję rozwoju działalności.

 Co u mnie nie działa?

Potrzebujesz nowego spojrzenia na swoją markę? Nie wiesz, dlaczego stoisz w miejscu, a biznes się nie kręci?

Spojrzymy na Twoje blokady, które nie pozwalają Ci sięgnąć po więcej oraz przeanalizujemy działania, które nie wspierają Cię już w dalszym rozwoju biznesu. Przejdziemy przez kluczowe aspekty marki, by na nowo dostrzec aktualne wartości marki i potencjał biznesu.

Jak to napisać?

Chcesz, by Twoje teksty na stronę, bloga czy w social mediach porywały za serce i odzwierciedlały wartość Twoich usług czy produktu?

Jeśli chcesz, by Twoje teksty były napisane lekkim piórem i trafiały do odbiorców tak, by nie mogli się oprzeć kliknięciu “kup”, pomogę Ci w stworzeniu treści lub nauczę Cię, jak pisać unikatowe, autentyczne teksty, pisane językiem korzyści. Pogłębię przekaz. Nadam emocje. Ubiorę Twoją wizję w słowa.

Lew socjal mediów!  

Czy wiesz, że są dwie drogi obecności w social mediach? Wcale nie musisz co dzień robić live’y i nagrywać instastory. 

Chyba że jesteś tygrysem medialnym i rezonuje z Tobą taka forma aktywności. Dla każdego jest dogodne rozwiązanie. Bez spiny. 

Chcę pięknej oprawy graficznej! 

Wyróżnij się przemyślaną i spójną koncepcją wizualną dla Twojej marki. 

Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna ułatwi wykreowanie pożądanego wizerunku. Sprawi, że rozpoznawalność będzie większa poprzez stosowanie spójnych, powtarzalnych elementów. Zbudujesz wiarygodność i oszczędzisz czas na wymyślanie nowych pomysłów na formę.  

Najbliższe wydarzenia

29-31

MAJA

WYZWANIE: KLIENT NASZE LUSTRO

3 DNI SPOTKAŃ NA ŻYWO // 29-31 maja

Przyciągaj więcej klientów bez nachalnego marketingu i sprzedaży! 

PLAN NA WYZWANIE:

✨ 1 DZIEŃ: PRZEKONANIA:
To one najczęściej powstrzymują nas przed sukcesem i rozwojem. Przyjrzymy się, co nas blokuje i jak zmienić przekonania na wspierające.
✨ 2 DZIEŃ: JA-KLIENT
W tym dniu skupimy się na nieświadomej dynamice w relacji z klientem. Zobaczysz, jak manifestujemy zachowania naszych klientów i co one najcześciej oznaczają.  
✨ 3 DZIEŃ: PRZYCIĄGAM
Będzie o tym, jak mówić o naszych usługach, tak, by zamias nachalnej sprzedaży, klienci sami wiedzieli, że potrzebują naszych produktów. 

 

3

kwietnia

MASTERCLASS: MOJE ZASADY W BIZNESIE

Poniedziałek // 03 kwietnia

TEMATY SPOTKAŃIA:
✨zobaczymy, jakie mamy przekonania związane z zasadami w życiu i dlaczego tak trudno nam się ich trzymać
✨spojrzymy na obszary w biznesie, które wymagają zmiany i wprowadzenia zasad
✨co dają nam zasady? nazwiemy, wypiszemy zasady, na które jesteśmy gotowe, by je wprowadzić od TERAZ!
✨zajrzymy pod emocje odmawiania, które sprawiają, że czujemy poczucie winy

Nie czekaj. Wprowadzaj zmiany od razu..

 

17-19

maRCA

WYJAZD: OBUDŹ SWOJĄ MOC

Ustrzyki Dolne, BOHO HOUSE // 17-19.03

Jeśli chcesz odbudować więź ze sobą samą, wzmocnić poczucie wartości, nauczyć się wyrażać niewyrażone emocje, rozkołysać kobiecość, poznać narzędzia do manifestacji swoich marzeń, a nade wszystko zrelaksować się i pobyć w kobiecym gronie i naturze –

DAJ SOBIE TEN CZAS, RZUĆ WSZYSTKO I WYJEDŹ Z NAMI W BIESZCZADY

 

6-20

LUTY

MASTERCLASS: ROZWIJAJ BIZNES

Poniedziałkowe masterclass // 6/12/20 lutego

TEMATY SPOTKAŃ LUTOWYCH:
✨ podsumujemy działania minionego roku, sprawdzimy co działało, co nie, co sprawiło radość i czego chcemy więcej w nowym roku
✨wykreujemy wizję na 2023! Od marzeń, przez cele i plan działań!
Nadamy intencję i zobaczymy ewentualne blokady, które mogłyby nas wstrzymać przed realizacją sukcesów w 2023.
✨Przejdziemy przez ścieżkę klienta, by wydobyć pełen potencjał sprzedaży. Pochylimy się nad ofertą, co nowego chcemy wprowadzić, co usprawnić i zautomatyzować.
✨Zobaczymy jak widzą Cię klienci i czy w ogóle widzą.

 

24

maja

Kurs: USTAW SWÓJ BIZNES NA PRAWDĘ

Miesięczny kurs online // 24.05 – 28.06

Rusza 3 edycja kursu, w którym sięgniemy do głębi Twojej wizji, misji i strategii biznesowej. Projekt powstał, by zidentyfikować i transformować blokady emocjonalne oraz opory marketingowo – sprzedażowe w biznesie trenerów, coachów, psychologów czy terapeutów.
DAJ SOBIE SZANSĘ, BY PROWADZIĆ BIZNES Z SERCA, KTÓRY SIĘ KRĘCI!

 

11

marca

Biznesowy Mastermind: JAK TWORZYĆ BIZNES ŚWIADOMIE

warsztat online // 11.03

Zapraszam na 3,5-godzinny mastermind: JAK TWORZYĆ BIZNES ŚWIADOMIE, gdzie wraz z Dorotą Puzią, terapeutką i coachem transformatywnym, omówimy najczęstsze podświadome blokady w biznesie, pokażemy jak robić autentyczny marketing i skupimy się przede wszystkim na relacji z Klientami.

 

14

lutego

Kurs: USTAW SWÓJ BIZNES NA PRAWDĘ

Miesięczny kurs online // 14.02 – 10.03

To już druga edycja kursu, w którym sięgniemy do głębi Twojej wizji, misji i strategii biznesowej. Projekt powstał, by zidentyfikować i transformować blokady emocjonalne oraz opory marketingowo – sprzedażowe w biznesie trenerów, coachów, psychologów czy terapeutów.
DAJ SOBIE SZANSĘ, BY PROWADZIĆ BIZNES Z SERCA, KTÓRY SIĘ KRĘCI!

 

21

maja

Webinar: BIZNES Z SERCA, KTÓRY SIĘ KRĘCI

Online // 18:00

Na spotkaniu pokażemy Wam, gdzie stoicie w miejscu, w jakich obszarach macie blokady, które nie pozwalają Wam iść po sukces. Opowiemy, jakie są kroki, by rozpocząć biznes terapeutyczny, ale także pokażemy jak rozwijać biznes, by pracować mniej, a zarabiać więcej. 

Kontakt

608 772 400 | hello@holibrand.pl