Nazywam się Urszula Zych i prowadzę usługi doradcze w obszarach marketingu i strategii biznesowej.

W mojej 15-letniej karierze, miałam okazję pracować zarówno z globalnymi, jak i krajowymi markami (m.in. Coca-Cola, Allegro, Wyborowa, Red Bull, CROPP, PKO BP itd.), realizując dla nich kampanie reklamowe. Współtworzyłam również lokalne projekty, jak slowfoodowa kawiarnia Powoli cafe w Rzeszowie czy nową promocję dla Miasta Lublin.

W ramach działań HOLIBRAND, tworzymy spójny i kompletny wizerunek marek firmowych i osobistych. Uwielbiam zajmować się brandingiem “szytym na miarę” Klienta. Przygotowujemy strategie, projektujemy branding, oprawę graficzną, strony internetowe, materiały firmowe, grafiki reklamowe, zajmujemy się kanałami social media.
Edukuję i doradzam, jak osiągać swoje cele biznesowe z lekkością.

Co mogę zaoferować

Audyt marketingowy

Zastanawiasz się, w jakim kierunku powinna podążać Twoja marka? Chcesz zwiększyć skalę działań lub sprawdzić efektywność wdrożonych procesów? Często, to opinia zewnętrzna jest najlepszym sposobem do zobaczenia niewspierających mechanizmów i odblokowania potencjału.

Konsultacje 1:1

Chcesz przepracować indywidualnie temat dotyczący działań marketingowych
w Twoim biznesie?
Umów się na rozmowę telefoniczną lub online. 

Szkolenia i warsztaty

Prowadzę szkolenia indywidualne bądź grupowe z wybranej tematyki Jeśli chcesz zaplanować warsztat dla pracownika, siebie bądź w grupie, napisz do mnie zapytanie
o termin wraz z interesującym Cię obszarem zagadnień.

Projektowanie

Tę część działań tygryski lubią najbardziej 😉 Jeśli potrzebujesz na jakimkolwiek etapie, przygotowania logotypu (bądź jego odświeżenia), materiałów firmowych, grafik reklamowych, szablonów do postów, maili czy innych materiałów, z przyjemnością zaprojektujemy to dla Ciebie. 

Moim talentem jest

poprzez głęboką analizę i słuchanie intuicji, wyławianie
i uwypuklanie tego, co w biznesie Klienta jest prawdziwe. Pomagam mu zobaczyć, co jest Jego największym potencjałem, i co może poprowadzić go do sukcesu i budowania biznesu na własnych warunkach. 

Kontakt

608 772 400 | hello@holibrand.pl